Chevrolet de Lux

Marka Chevrolet https://www.swiat-diesla.pl/pol_m_Wtryskiwacze-Bosch-CR_CHEVROLET-10205.html już od lat zaskakuje nas swoimi nowymi modelami we współczesnych wersjach znajdziemy wiele nowoczesnych i innowacyjnych rozwiązań. Jednak zdecydowanie, częściej zainteresowanie marką skupia się wokół modeli starszej daty. Biorąc pod uwagę zamiłowanie do starych samochodów, które już dawno straciły może nie na wartości, ale praktyczności warto przyjrzeć się bliżej Chevroletowi de Lux, który znajduje swoje miejsce wśród oferty wypożyczalni samochodowych.

Stosowane głównie na środkach transportu naklejki magnetyczne nie niszczą lakieru samochodu i można je zdejmować przeglądy i stacja kontroli pojazdów Warszawa

Samochód ten to kolejna godna uwagi propozycja samochodu, który idealnie sprawdzi się jako środek transportu do ślubu, bądź innej uroczystości podczas, której zależy nam na podkreśleniu jej wyjątkowości. Samochód sam w sobie to solidnie wykonany model, większych rozmiarów niż dotychczasowe propozycje, ale nadal zachowuje modną i zgrabną sylwetkę. Charakterystyczny tył auta o nieco obniżonym zawieszeniu dodaje atrakcyjności i oryginalności.

Oczywiście jest wersją kabrioleta z możliwością zastosowania harmonijkowego zadaszenia w razie niepogody.