Warszawa M20

Autor:
Kategoria: Marki i modele

Pierwszym samochodem, na który chciałabym zwrócić uwagę jest stara, znana przez wszystkich Warszawa. Model M20 zasługuje tutaj na szczególną uwagę ze względu na jego polską popularność w minionych latach. Czym odróżnia się od pozostałych wersji myślę, że jego zdecydowaną prostotą. Bowiem nie znajdziemy tutaj wyszukanych elementów, geometrycznych kształtów, samochód Warszawa jest typowym garbusem o lekko wypukłym tyle i charakterystycznym wybrzuszeniu na masce.

Chyba nawet dziecko jest w stanie rozpoznać ten samochód. Jest jednym z wielu ślubnych wersji transportu, dlatego bardzo często możemy spotkać je w kolorze białym. Mnie osobiście zachwyciła forma z intensywnymi wykończeniami w postaci czerwonych felg i kanapy w środku. Dla bardziej odważnych i stawiających na oryginalność dostępne są także wersje w intensywnych kolorach karoserii.

www.korfball.wroclaw.pl Przydatne akcesoria samochodowe podczas podróży

Stara Warszawa jest na tyle doskonała, że sama w sobie stanowi propozycje, na którą warto się zdecydować, jeżeli planujemy wynająć samochód, chociażby na jedną dobę.