Wysyłanie kwiatów

Autor:
Kategoria: Rośliny

Niekiedy zdarzają się sytuacje, że nie mamy możliwości pojawienia się na jakimś przyjęciu czy jubileuszu. Często jednak chcemy okazać pamięć solenizantowi oraz wręczyć mu symboliczny upominek. W dobrym guście zawsze będą kwiaty.

Jednak w jaki sposób je wręczyć, jeśli odległość jest zbyt duża? Niektóre kwiaciarnie oferują możliwość przesłania bukietu kwiatów pod wskazany adres. Można tego również dokonać korzystając z usług kuriera. Wybierając tą drugą opcję, musimy ostrożnie opakować kwiaty.

Opakowanie powinno być odporne na uszkodzenia mechaniczne czy zgniecenie. Najlepiej, jeśli taką usługę zamówimy z wyprzedzeniem. Pamiętajmy, żeby do kwiatów dołączyć liścik z podziękowaniami.

Dostarczanie kwiatów odbywa się bardzo szybko. Zdarza się, że już następnego dnia kurier przekaże kwiaty wskazanej przez nas osobie. Z takiej opcji warto skorzystać w wielu przypadkach.

Niekiedy możemy np. przesłać kwiaty jako formę podziękowania czy nawet przeprosin. Z pewnością będzie to bardzo mile widziane. Polecamy też prezent dla promotora: podziękowania dla promotora